EVEN VOORSTELLEN

Het bestuur van SSC bestaat uit de volgende personen:

Jacoba Wilhelmina Hein, voorzitter, sinds 1 november 2019
Barend Faddegon, secretaris, lid sinds maart 2014
Ben Kuiper, penningmeester en waarnemend voorzitter, lid sinds mei 2016
Bep Braam, lid sinds 1 januari 2019
Gerard van den Hoven, lid sinds januari 2018
Dirkje Mulder-Boers, lid sinds april 2016